fbpx
Allahindlus!

Austerserviku mütseel+kingitus

18.00 

60 laos

Tootekood: AUSTERSERVIKMU Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Lisainfo

ETTETELLIMINE NOVEMBRIKS 2021

Tellides austerserviku 1kg mütseeli nüüd, tuleb kingiks kaasa 3 filtriga seenekasvatuskotti. Mütseel saadetakse kohale novembri alguses. P.S. ka kõik teised tooted, mis on lisatud austerservikuga samasse ostukorvi tulevad novembris.

1 kilost mütseelist jagub vähemalt 4-5 korraks.

AUSTERSERVIKU MÜTSEEL on 1 kg seeneniidistikku, millega saab kodus ise seeni kasvatada nakatades kas lehtpuupakke, põhku, puiduhaket, kartongi, wc- või kätepaberit vms. Ühest kilost niidistikust saab nakatada näiteks kuni 10 haavapakku.
Austerservik on väga maitsev seen, mida ei pea kupatama. Väga hea saab austerservik kui seda praadida munas ja jahus nagu šnitslit. Kõige lihtsam on austerserviku kasvatada haavapakul. Haavapakku peaks soojas toas veidi laskma läbi kasvada ning seejärel kaevata 2/3 maasse varjulisse kohta. Kogemus on näidanud, et hästi kannavad pakud, mille läheduses niidetakse niidukiga, sest seal tekib vibratsioon, mis mütseeli „ärritab“. Sama efekti saab tekitada kui kuumal suvepäeval külma veega kasta. Niiskus on väga oluline, pakk ei tohi läbi kuivada.

Tootega tuleb kaasa kasvatusjuhend. Juhendiga saab tutvuda SIIN.

 

Mycoland pakub igale huvilisele lihtsat ja kasulikku lahendust söögiseente kasvatuseks.
Koolimetsa, Odulemma küla, Saue vald, Harju maakond
Ostukorv
There are no products in the cart!
Jätka ostlemist