Privaatsuspoliitika

Dot and Spot OÜ koduleht mycoland.ee kaitseb Teie privaatsust ja arendab tehnoloogiat, mis võimaldab Teile kvaliteetse ja turvalise interneti kogemuse. See privaatsusdeklaratsioon kehtib meie  veebisaidi ning ettevõttele esitatud tellimuste kohta ning reguleerib andmete kasutamist ja kogumist. Meie veebisaiti külastades või tellimust esitades nõustute deklaratsioonis kirjeldatud andmekasutusega.

Teie isikuandmete kogumine

Kogume isikuandmeid, nagu näiteks Teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber, töökoht (juriidilkise isiku esindaja puhul), kodune või töökoha aadress. Kogume ka anonüümset demograafilist teavet, mis ei ole Teie jaoks unikaalne, nagu näiteks Teie vanus, sugu, postiindeks, eelistused, huvid. Samuti kogume automaatselt teavet Teie arvuti riist- ja tarkvara kohta. Selle teabe hulka võib kuuluda: Teie IP-aadress, domeeninimed, brauseri tüüp, pöördusajad, asukohale viitavad veebisaidi aadressid. Kasutame seda teavet teenuse osutamiseks, üldise statistika esitamiseks ja teenuse kvaliteedi tagamiseks külastatava veebisaidi kasutamise kohta.

Palun võtke teadmiseks, et kui te avaldate isikuandmeid või delikaatseid isikuandmeid otse meie avalike suhtluskanalite kaudu, võivad teised inimesed seda teavet koguda ja kasutada. Märkus: Me ei loe Teie mis tahes privaatsuhtlust.

Palume teil kontrollida meie kodulehelt lingitud veebisaitide privaatsusdeklaratsioone, et teil oleks võimalus aru saada, kuidas need veebisaidid koguvad, kasutavad ja jagavad teid puudutavat teavet. Me ei vastuta privaatsusdeklaratsioonide ega muude veebisaitide sisu eest väljaspool meie ettevõtte veebisaitide kogumit.

Teie isikuandmete kasutamine

Kogume ja kasutame Teie isikuandmeid meie veebisaidi toimimiseks ja Teie nõutud teenuste osutamiseks. Samuti kasutame Teie isikuandmeid selleks, et teavitada teid meie enda ja meie edasimüüjate juures saadaolevatest teistest toodetest ja teenustest. Me võime ka Teiega ise ühendust võtta uuringute kaudu, et välja selgitada Teie arvamust praeguste teenuste või võimalike uute pakutavate teenuste kohta.

Me ei müü, rendi ega jaga oma klientide nimekirju kolmandatele isikutele. Võime aeg-ajalt Teiega väliste äripartnerite nimel ühendust võtta seoses konkreetse teid huvitava pakkumisega. Nendel juhtudel ei edastata Teie unikaalset isiku tuvastamist võimaldatavat teavet (nimi, telefoninumber, e-post, aadress,) kolmandale osapoolele. Lisaks võime jagada andmeid usaldusväärsete partneritega, et teha kogutud andmetest statistilist analüüsi, saata Teile e-posti või tavaposti, pakkuda kliendituge või korraldada tellitud kaupade tarneid. Kõikidel kolmandatel osapooltel on keelatud Teie isikuandmeid kasutada, välja arvatud juhul, kui nad osutavad teenust -le ja on kohustatud säilitama Teie isikuandmete konfidentsiaalsuse.

Me ei kasuta ega avalda ilma Teie selgesõnalise nõusolekuta delikaatseid isikuandmeid nagu Teie rassiline, religioosne või poliitiline kuuluvus.

Me jälgime ettevõtte veebisaitide ja lehtede külastatavust, et kindlaks teha, millised meie teenused on kõige populaarsemad. Saadud andmeid kasutatakse kohandatud sisu ja reklaami pakkumiseks klientidele, kelle käitumine näitab konkreetset huvi teatud valdkonna vastu.

Meie veebisaidid avalikustavad Teie isikuandmed ette teatamata ainult siis, kui see on seadusega nõutud või ollakse heauskselt veendunud, et selline teguviis on vajalik, et: (a) järgida seadusest tulenevaid sätteid või veebisaidi õigustoiminguid; (b) kaitsta ettevõtte õiguseid ja vara; ning (c) tegutseda kriitilistes tingimustes, et kaitsta kõikide kasutajate isiklikku turvalisust või avalikkuse huve.

Küpsiste kasutamine

Meie veebisait kasutab nn „küpsiseid“, mis aitavad Teie internetikogemuse isikupärastada. Küpsis on tekstifail, mille veebilehe server Teie kõvakettale paigutab. Küpsiseid ei saa kasutada programmide käivitamiseks või Teie arvutisse viiruse paigaldamiseks. Küpsised on ainult Teile määratud ja neid saab lugeda vaid veebiserver domeenis, mis on Teile selle küpsise saatnud.

Küpsiste peamine eesmärk on pakkuda Teile mugavat ajasäästmist. Küpsise eesmärk on veebiserverile teada anda, et olete teatud lehele tagasi pöördunud. Näiteks, kui te isikupärastate meie lehti või registreerite end veebisaidiga või meie teenustega, aitab küpsis meil Teie järgnevate külastuste käigus teid ja Teie salvestatud andmeid meeles pidada. See lihtsustab Teie isikuandmete registreerimise protsessi, nagu näiteks arveaadressid, tarneaadressid jne. Kui pöördute tagasi samale veebisaidile, on võimalik varem esitatud info üles leida ning saate kohandatud funktsioone hõlpsalt kasutada.

Teil on võimalik küpsistega nõustuda või neist keelduda. Enamik veebibrausereid nõustub küpsistega automaatselt, kuid tavaliselt saab soovi korral brauseri seadistusi muuta küpsiseid mitte vastu võtma. Kui otsustate küpsistest keelduda, ei pruugi te täielikult osa saada meie teenuste või veebisaitide poolt pakutavatest kõikidest interaktiivsetest funktsioonidest.

Teie isikuandmete turvalisus

Kaitseme Teie isikuandmeid volitamatu juurdepääsu, kasutamise või avalikustamise eest. Me tagame, et Teie isikuandmete edastamine serverites toimub kontrollitud ja turvalises keskkonnas, mis on kaitstud kolmandate osapoolte volitamata juurdepääsu, kasutamise või avalikustamise eest. Kui isikuandmed (näiteks krediitkaardi number) edastatakse teistele veebisaitidele, on see krüpteerimise abil kaitstud, näiteks turvasoklite kihi (SSL) turbeprotokolli kasutades.

Muudatused selles deklaratsioonis

Uuendame korrapäraselt seda privaatsusdeklaratsiooni, et kajastada ettevõtte ja klientide tagasisidet. Ühtlasi palume käesolev deklaratsioon aeg-ajalt üle vaadata, et teaksite, kuidas Teie personaalset teavet kaitstakse.

Kontaktinfo

Palume teil julgesti seda privaatsusdeklaratsiooni kommenteerida. Kui arvate, et Dot and Spot OÜ ei ole käesolevat deklaratsiooni järginud, võtke palun ühendust info@mycoland.ee. Teeme majanduslikult mõistlikke jõupingutusi, et probleemi kiiresti tuvastada ja kõrvaldada.
Ostukorv
Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka ostmist